Terminarz

GRUPY

I Runda

Sobota, 18.11.2017 r. 

Grupy mieszane

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Husaria Auto Format Gniezno  1:4 ZSOiZ Trzemeszno
16:40 Zakład Budowlany Z. Kmieć 4:5 Twierdza Trzemeszno
17:20 GIZATRANS Zieleń 6:1  AKP Gniezno
18:00 Meloniki Gniezno 4:1 Tornado
18:40 AVACO Ławki 5:0  Dachy Pawlak Gołąbki
19:20 Poltrans Trzemeszno 3:2  PPZ Trzemeszno
20:00 Lech Pol Gniezno 6:1 Disaster Gniezno
20:40 Fin-Bud Ann Just Gniezno 3:1 Service Net

Niedziela 19.11.2017 r. 

Grupy mieszane

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
15:00 Twierdza Trzemeszno 0:5  w.o. Disaster Gniezno
15:40 Service Net 0:5 Lech Pol Gniezno
16:20 PPZ Trzemeszno 0:4  GIZATRANS Zieleń
17:00 AKP Gniezno 2:2  ZSOiZ Trzemeszno
17:40 Fit-Bud Ann Just Gniezno 4:2 Meloniki Gniezno
18:20 Tornado 4:0 Zakład Budowlany Z. Kmieć
19:00 Husaria Auto Format Gniezno 8:1 Dachy Pawlak Gołąbki
19:40 AVACO Ławki 3:3  Poltrans Trzemeszno
MECZ TWIERDZA TRZEMESZNO – DISASTER GNIEZNO ZOSTAŁ ZOSTAŁ ZWERYFIKOWANY  JAKO WALKOWER NA KORZYŚĆ DISASTER GNIEZNO –  Z POWODU NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA W TRZEMESZEŃSKIEJ DRUŻYNIE.

Niedziela, 26.11.2017 r. 

Grupy mieszane

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
15:00 Disaster Gniezno  2:2 Fin-Bud Ann Just Gniezno
15:40 AVACO Ławki 3:4  Husaria Auto Format Gniezno
16:20 ZSOiZ Trzemeszno 2:3  Poltrans Trzemeszno
17:00 PPZ Trzemeszno 1:1  AKP Gniezno
17:40 Service Net 0:2 Tornado
18:20 Lech Pol Gniezno 2:2 Zakład Budowlany Z. Kmieć
19:00 Twierdza Trzemeszno 5:3 Meloniki Gniezno
19:40 GIZATRANS Zieleń 4:2  Dachy Pawlak Gołąbki

Sobota, 02.12.2017 r.

Grupa A

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Dachy Pawlak Gołąbki  4:1 PPZ Trzemeszno
16:40 AVACO Ławki  0:1 AKP Gniezno
17:20 ZSOiZ Trzemeszno  1:8 GIZATRANS Zieleń
18:00 Husaria Auto Format Gniezno  1:4 Poltrans Trzemeszno

Grupa B

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
18:40 Meloniki Gniezno 1:7 Zakład Budowlany Z. Kmieć
19:20 Service Net  0:7 Twierdza Trzemeszno
20:00 Fin-Bud Ann Just Gniezno 4:1 Lech Pol Gniezno
20:40 Tornado 1:4 Disaster Gniezno

Niedziela, 03.12.2017 r. 

Grupa B

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
15:00 Twierdza Trzemeszno 4:1 Lech Pol Gniezno
15:40 Zakład Budowlany Z. Kmieć 1:4 Disaster Gniezno
16:20 Service Net 5:0 Meloniki Gniezno
17:00 Fin-Bud Ann Just Gniezno  2:0 Tornado

Grupa A

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
17:40 AKP Gniezno  3:1 Dachy Pawlak Gołąbki
18:20 PPZ Trzemeszno  0:15 Husaria Auto Format Gniezno
19:00 ZSOiZ Trzemeszno  1:2 AVACO Ławki
19:40 GIZATRANS Zieleń  4:0 Poltrans Trzemeszno

Sobota, 16.12.2017 r. 

Grupa A

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 GIZATRANS Zieleń AVACO Ławki
16:40 Dachy Pawlak Gołąbki Poltrans Trzemeszno
17:20 AKP Gniezno Husaria Auto Format Gniezno
18:00 PPZ Trzemeszno ZSOiZ Trzemeszno

Grupa B

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
18:40 Disaster Gniezno Service Net
19:20 Zakład Budowlany Z. Kmieć Fin-Bud Ann Just Gniezno
20:00 Meloniki Gniezno Lech Pol Gniezno
20:40 Tornado Twierdza Trzemeszno

Niedziela, 17.12.2017 r.   

Grupa B

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
15:00 Lech Pol Gniezno Tornado
15:40 Disaster Gniezno Meloniki Gniezno
16:20 Zakład Budowlany Z. Kmieć Service Net
17:00 Twierdza Trzemeszno Fin-Bud Ann Just Gniezno

Grupa A

Godzina Drużyna Wynik Drużyna
17:40 Dachy Pawlak Gołąbki ZSOiZ Trzemeszno
18:20 Poltrans Trzemeszno AKP Gniezno
19:00 PPZ Trzemeszno AVACO Ławki
19:40 Husaria Auto Format Gniezno GIZATRANS Zieleń

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *